מקצוע 

תוצאה 

שם 

מועדון / אגודה                                                      

מקום 

תאריך 

100 מטר

10.20

אלכס פרחומובסקי

מכבי ראשל"צ

סוויליה

21.8.99

200 מטר

20.86

דמיטרי גלושצ'נקו

מכבי תל-אביב

צוילנרודה

26.7.09

400 מטר

45.04

דונלד בלייר-סנפורד

מכבי תל-אביב

מוסקבה

19.7.15

800 מטר

1:47.8

 

עוז כץ

 

הפ. ק. ביאליק

 

קובלנץ

 

18.5.83

 

1000 מטר

2:21.38

רוני מעוז

מכבי תל-אביב

מנדן

19.8.83

1500 מטר

3:40.90

גזצ'או יוסף

מכבי תל-אביב

אודן

27.6.09

1 מייל

4:00.87א

מיקי קוברין

מכבי תל-אביב

פאייטוויל

15.2.08

2000 מטר

5:10.12

איתי מגידי

הפועל חולון

תל-אביב

8.1.07

3000 מטר

7:51.40

גזצ'או יוסף

מכבי תל-אביב

ליאז'

15.7.09

5000 מטר

13:31.45

גזצ'או יוסף

מכבי תל-אביב

הויסדן

18.7.09

10,000 מטר

28:09.42

איימרו עלמיה

הפועל אורן השרון

תל-אביב

18.1.15

10 ק"מ כביש

28:55

28:55

דב קרמר

איילה סטאין

מכבי תל-אביב

הפועל סולם צור

שארלוט

כפר-סבא

10.2.91

11.3.95

     15 ק"מ         כביש       44:36       מארו טפרי       מכבי תל-אביב      ולנסיה       24.3.18

20,000 מטר

1:02:53.1

1:02:53.1

איילה סטאין

דניאל דסטא

הפועל סולם צור

אליצור כפר בתיה

וינגייט

וינגייט

2.5.94

2.5.94

20 ק"מ כביש 59:14      מארו טפרי      מכבי תל-אביב       ולנסיה      24.3.18

ריצת שעה

19,080

19,080

איילה סטאין

דניאל דסטא

הפועל סולם צור

אליצור כפר בתיה

וינגייט

וינגייט

2.5.94

2.5.94

חצי מרתון

1:02:22

מארו טפרי

מכבי תל-אביב

המבורג

1.7.18

מרתון

2:13:00

מארו טפרי

מכבי תל-אביב

ברלין

12.8.18

3000 מכשולים

8:24.14

איתי מגידי  

מכבי תל-אביב

מץ

4.7.08

110 משוכות

13.85

מיכאל אילין

מכבי תל-אביב

בוקרשט

10.6.07

400 משוכות

49.87

אלכסיי בזארוב

הפועל ירושלים

קובלנץ

11.9.91

גובה

2.36

קונסטנטין מטוסביץ'

גבהים

פרת'

5.2.00

מוט

5.93

אלכס אברבוך

מכבי תל-אביב

מדריד

19.7.03

רוחק

7.99

יוחאי הלוי

מכבי תל-אביב

תל-אביב

15.5.10

משולשת

17.20

17.20

רוגל נחום

רוגל נחום

אס"א תל-אביב

מכבי תל-אביב

סוויליה

תל-אביב

6.6.92

19.7.98

כדור ברזל

19.36

איתמר לוי

מכבי תל-אביב

ג'ונסבורו

27.1.18

דיסקוס

62.24

איגור אברונין

מכבי תל-אביב

תל-אביב

1.6.91

פטיש

65.70

איגור גילר

מכבי תל-אביב

תל-אביב

6.5.95

כידון

81.94

ואדים בוויקין

מכבי תל-אביב

סראגוסה

8.6.04

קרב 10

7096

ארז מלצר                            

מכבי נתניה                             

מארקט-שוואבן

30-31.7.94

 

 (4:49.18-47.80-4.30-35.96-14.91/50.94-1.92-11.94-7.08-11.13)

100X4 מטר

38.81

 

נבחרת ישראל

סוויליה

28.8.99

(אגודות)

40.68

 

מכבי תל-אביב

אתונה

29.5.99

200X4 מטר

1:23.98

 

מכבי תל-אביב

אנטוני

1.7.00

400X4 מטר

3:09.93

 

 

נבחרת ישראל

 

קאונאס

 

23.6.13

 

(אגודות)

3:14.26

 

מכבי תל-אביב

דובניצה

27.5.12

800X4 מטר

7:42.28

 

הפועל עמק חפר

תל-אביב

25.5.86

1500X4 מטר

15:52.27

 

הפועל עמק חפר

תל-אביב

24.5.86

10,000 הליכה

41:51.40

ולדימיר אוסטרובסקי

הפועל עמק חפר

תל-אביב

26.5.93

הליכת שעה

12,527

ולדימיר אוסטרובסקי

הפועל עמק חפר

תל-אביב

12.4.95

20 ק"מ הל' כביש

1:23:01

ולדימיר אוסטרובסקי

הפועל עמק חפר

עין-גדי

15.2.92

20,000 הלי'

1:42:01.0

ראובן פלג

הפועל עמק חפר

ברמינגהאם

22.10.74

50 ק"מ הל' כביש

4:17:06

שאול לדני

מכבי תל-אביב

מרסינל

2.7.72

50,000 הלי'

4:29:09.0

שאול לדני

מכבי תל-אביב

לונג איילנד

2.6.68



ההישגים הטובים ביותר לגברים במקצועות בהם לא מוכר שיא

מקצוע 

תוצאה 

שם 

אגודה 

שנה 

60 מטר

6.68

אלכס פרחומובסקי

מכבי ראשון לציון

99

300 מטר

32.94

דונלד בלייר-סנפורד

מכבי תל-אביב

15

440 יארד

47.9

עמוס גרודז'ינובסקי

מכבי תל-אביב

66

 

47.9

שלמה ניצני

הפועל תל-אביב

67

600 מטר

1:18.0

עוז כץ

הפועל ק. ביאליק

84

880 יארד

1:52.0

יאיר פנטילט

מכבי תל-אביב

67

2 מייל

8:51.9

יאיר קרני

הפועל עמק חפר

79

15 ק"מ

45:10

דב קרמר

מכבי תל-אביב

93

20 ק"מ

1:01:02

איילה סטאין

עמותת הצבי

05

25 ק"מ

1:16:33

איילה סטאין

עמותת הצבי

05

1500 מכשולים

4:04.00

איתי מגידי

הפועל חולון

06

2000 מכשולים

5:44.92

איתי מגידי

מכבי ראשון לציון

00

60 משוכות

7.95א

אופיר שמואלי

הפועל תל-אביב

97

200 משוכות

24.1

בוריס קריצשטיין

מכבי תל-אביב

82

 

24.1

שמואל איס

הפועל תל-אביב

84

300 משוכות

37.04

מאור סגד

מכ. כיוונים ב"ש

15

קרב 5

3173

משה הירש

הפועל ק. ביאליק

79

מירוץ שוודי

1:57.82

 

הפועל ירושלים

88

מירוץ אולימפי

3:19.50

 

אס"א תל-אביב

87

1500 מ' הליכה

6:12.63

ולדימיר אוסטרובסקי

הפועל עמק חפר

95

3000 מ' הליכה

13:35.4

שאול לדני

מכבי תל-אביב

69

5000 מ' הליכה

19:17.45

ולדימיר אוסטרובסקי

הפועל עמק חפר

91

10 ק"מ הליכה (כביש)

41:17

ולדימיר אוסטרובסקי

הפועל עמק חפר

95

50 מייל הליכה

7:23:50

שאול לדני

מכבי תל-אביב

72

100 ק"מ הליכה

9:38:34

שאול לדני

מכבי תל-אביב

72

100 מייל הליכה

19:38:26

שאול לדני

מכבי תל-אביב

73