100x4 מ'

דירוג

תוצאה

מיקום

הרכב

מקום התחרות

תאריך

 

45.23

(2)

נבחרת ישראל

באקו

21.06.15

 

(דקלה גולדנטל – אולגה לנסקי – דיאנה ויסמן – יפעת זליקוביץ')

 

45.66

(1)

מכבי ראשל"צ

תל-אביב

21.05.16

 

(נועה לוי – אולגה לנסקי – דיאנה ויסמן – יפעת זליקוביץ'(

 

45.68

(3)

נבחרת ישראל

באנסקה ביסטריצה

08.07.00

 

(סבטלנה גנזדילוב – אירינה לנסקי – אולגה דוגדקו - זלנקו)

 

46.35

(2)

נבחרת ישראל

ניקוסיה

23.06.01

 

(מורן כץ – אירינה לנסקי - מוטולה – סבטלנה גנזדילוב)

 

46.36

(1)

מכבי ראשל"צ

תל-אביב

16.05.15

 

(ניצן לוי – אולגה לנסקי – דיאנה ויסמן – יפעת זליקוביץ')

 

46.37

(1)

נבחרת ישראל

רייקיאויק

18.06.11

 

 (אולגה לנסקי - אירינה לנסקי – רותם בטאט – מרגריטה פוגורלוב)

 

46.38

(5)

נבחרת ישראל

בלגראד

22.06.02

 

(מרגריטה פוגורלוב - אירינה לנסקי – סבטלנה גנזדילוב - מוטולה)

 

46.46

(16)

נבחרת ישראל נערות

גרוסטו

23.07.17

 

(נעה מאור – דיאנה ויסמן – דניאל פולסטר – גל קדמון)

 

46.51

(1)

נבחרת ישראל נערות

לוצק

13.05.17

 

(נעה מאור – דיאנה ויסמן – דניאל פולסטר – גל קדמון)

10

46.53

(-)

נבחרת ישראל

נעורים

14.06.15

 

(דקלה גולדנטל – אולגה לנסקי – דיאנה ויסמן – נועה ברליאה)

 

46.55

(7)

נבחרת ישראל

בלגרד

19.06.10

 

(פוגרלוב - אולגה לנסקי - בטאט - אירינה לנסקי)

 

46.59

(1)

נבחרת ישראל

סארייבו

20.06.09

 

(פוגרלוב - אירינה לנסקי - בטאט - אולגה לנסקי)

 

46.60

(4)

נבחרת ישראל

טאלין

18.06.05

 

(גנזדילוב – אירינה לנסקי - דוגדקו - לטוס)

 

46.66

(3)

נבחרת ישראל

אנטרים

30.06.89

 

(בלוך - נייגר - מורלי - דישון)

 

46.71

(4)

נבחרת ישראל

איסטנבול

21.06.03

 

(כץ - לנסקי - מורד - גנזדילוב)

 

46.75

(1)

נבחרת ישראל

תל-אביב

19.07.99

 

(גנזדילוב - זלנקו - דוגדקו - מרצקי)

 

46.79

(6)

מכבי ראשל"צ

קאסטילון

30.05.09

 

(פושקריוב - אירינה לנסקי - בטאט - אולגה לנסקי)

 

46.90

(2)

מכבי ראשל"צ

סנטו אנטוניו

24.05.08

 

(אולגה לנסקי - אירנה לנסקי-בטאט - דוגדקו)

 

46.91

(3)

נבחרת ישראל

סוונסי

11.07.87

 

(גלעד - נבות - קולדני - דישון)

20 

46.92

(7 מ)

נבחרת ישראל (23)

דברצין

15.07.07

 

(פוגרלוב- קוגון- בטאט - לטוס)

 

46.97

(-)

נבחרת ישראל

תל-אביב

05.06.13

 

(פוגרלוב - אולגה לנסקי - גולדנטל - ג'וברן)

 

46.98

(1)

מכבי ראשון לציון

דודלאנג'

27.05.00

 

(גנזדילוב – אירינה לנסקי - דוגדקו - זלנקו)

 

46.99

(1)

מכבי ראשל"צ

תל-אביב

29.04.00

 

(גנזדילוב – אירינה לנסקי - דוגדקו - זלנקו)

 

47.05

(2)

נבחרת ישראל

באנסקה ביסטריצה

21.06.08

 

(פוגרלוב - דוגדקו - בטאט - אולגה לנסקי)

 

47.05

(7)

נבחרת ישראל

קאונאס

22.06.13

 

(פוגרלוב - אולגה לנסקי - גולדנטל - ג'וברן)

 

47.06

(1)

נבחרת ישראל

תל-אביב

10.06.10

 

(פוגרלוב - אולגה לנסקי - בטאט - אירינה לנסקי)

 

47.07

(1)

מכבי הישגים ראשל"צ

תל-אביב

20.05.17

 

(נעה מאור – דיאנה ויסמן – ניצן לוי – נועה לוי)

 

47.10

(1)

נבחרת ישראל נערות

ירושלים

12.07.17

 

(נעה מאור, נועה ברליאה, דניאל פולסטר, דיאנה ויסמן)

 

47.11

(2)

מכבי ראשל"צ

דובניצה

30.05.15

 

(שיר מור – אולגה לנסקי – דיאנה ויסמן – יפעת זליקוביץ')

30 

47.12

(3)

מכבי ראשל"צ

איסטנבול

27.05.06

 

(גנזדילוב – אירינה לנסקי - דוגדקו - בטאט)

 

47.17

(4)

נבחרת ישראל

בנסקה בסטריצה

17.06.06

 

(פוגרלוב – אירינה לנסקי - גנזדילוב - לטוס)

 

47.19

(1)

מכבי ראשל"צ

תל-אביב

14.05.11

 

(אולגה לנסקי - אירינה לנסקי -בטאט - נועה לוי)

 

47.20

(1)

מכבי ראשל"צ

תל-אביב

06.05.06

 

(גנזדילוב - לנסקי - דוגדקו - בטאט)

 

47.26

(2)

נבחרת ישראל

אנטרים

26.07.83

 

(בן-צור - בונין - קולודני - קוגון)

 

47.29

(4)

נבחרת ישראל

אתונה

26.06.91

 

(בלוך - נייגר - גלעד - מרצקי)

 

47.37

(1)

מכבי ראשל"צ

תל-אביב

06.05.07

 

(גנזדילוב - אירינה לנסקי - בטאט - אולגה לנסקי)

 

47.40

(1)

מכבי ראשל"צ

תל-אביב

09.05.10

 

(קוקוש - אולגה לנסקי - אירינה לנסקי - בטאט)

 

47.43

(4)

נבחרת ישראל

תל-אביב

31.08.85

 

(קוגון - בונין - קולודני - נבות)

 

47.45

(1)

נבחרת ישראל

תל-אביב

21.07.85

 

(קוגון - בונין - קולודני - נבות)

40 

47.50

(1)

נבחרת הנוער

תל-אביב

26.06.04

 

(פוגרלוב - ענו - קוגון - לטוס)

 

47.51

(1)

נבחרת ישראל

חיפה

03.06.07

 

(פוגרלוב - קוגון - בטאט - לטוס)

 

47.55

(1)

מכבי ראשון לציון

תל-אביב

08.05.99

 

(אירינה לנסקי - טורבסקי - דוגדקו - זלנקו)

 

47.55

(1)

נבחרת ישראל

וינגייט

28.05.05

 

(גנזדילוב – אירינה לנסקי - דוגדקו - לטוס)

 

47.58

(1)

נבחרת ישראל

תל-אביב

06.07.05

 

(גנזדילוב - לנסקי - דוגדקו - בטאט)

 

47.59

(2)

נבחרת ישראל נערות

ניקוסיה

07.05.16

 

(נעה מאור, דיאנה ויסמן, דניאל פולסטר, גל קדמון)

 

47.61

(3)

מכבי ראשל"צ

בלגראד

28.05.11

 

(נועה לוי - אירינה לנסקי - בטאט - אולגה לנסקי)

 

47.64

(5)

נבחרת ישראל

טביליסי

21.06.14

 

( פוגרלוב - גולדנטל - מאור- ויסמן)

 

47.68

(2)

נבחרת ישראל

קוומבראן

21.07.79

 

(להב - קוגמן - קלה - רוט)

 

47.68

(1)

נבחרת ישראל

תל-אביב

13.07.81

 

(בן-יהושע - קוגמן - להב - קלה)

50 

47.68

(1)

נבחרת הנוער

חיפה

31.05.97

 

(כץ - מורד - טורבסקי - זלנקו)