152 אתלטים ואתלטיות בגילאי נוער ובוגרים ייצגו את האתלטיקה הישראלית במשחקי המכבייה ה-20, אליהם יצטרפו המאמנים של האתלטים השונים

 

החל מיום שני, 10.7.17, יחלו בירושלים תחרויות האתלטיקה, תחילה במרוצי כביש, ולאחר מכן, ביום שלישי, 11.7.17 יתקיימו תחרויות המוקדמות בריצות ל-200 ול-400 מ', ובימים רביעי וחמישי, 12-13.7.17 תתקיים תחרות האתלטיקה של המכבייה ה-20 באצטדיון גבעת-רם המחודש בירושלים. כזכור, בתחרויות האתלטיקה במכבייה משתתפים האתלטים והאתלטיות בקטגוריית גילאי הבוגרים והנוער. 152 אתלטים ואתלטיות ייצגו את האתלטיקה הישראלית במכבייה ב-18 מקצועות מסלול ושדה.

 

משלחת האתלטיקה הישראלית לתחרויות הבוגרים

גברים

מקצוע

אתלטים

100 מ'

אמרי פרסיאדו, אביב דיין ואסף מלכה

200 מ'

אביב דיין, עמרי הרוש ודור קולביץ

400 מ'

שפסאי יורי, אור כלב וערן סיבוני

800 מ'

אלון אברג'ל, גטו אדמסו וגודאדאו בלאצ'או

1500 מ'

ימר גטהון, גטו אדמסו וגודאדאו בלאצ'או

5000 מ'

היימרו עלמיה, דמקה טשאלה ואיילה גשאו

110 מ' משוכות

תומר אלמוגי, איתמר פיילר ונתנאל רויטבלט

400 מ' משוכות

חי כהן, אדם יעקובי ובן יעקובי

קפיצה לגובה

דמיטרי קרויטור, צור ליברמן וניקי פאלי

קפיצה במוט

דניס גולדובסקי, אודי קרני ורומן קוגן

קפיצה לרוחק

גילרון צבקביץ', אבירם שוורצברד ותום יעקובוב

קפיצה משולשת

תום יעקובוב, יוראי שאול וג'וש פיין

הדיפת כדור ברזל

איתמר לוי, מרק אלטרמן ורועי וסרמן

יידוי פטיש

יהב אדיר, ויקטור זגינאיקו ודוד קוטוליאקר

זריקת דיסקוס

איתמר לוי, דניס ואליאולין ומרק אלטרמן

הטלת כידון

עשהאל ארד, אלן פרבר וניקולאי גילימוביץ'

4X100 מ'

אמרי פרסיאדו, אביב דיין, עמרי הרוש, אסף מלכה ודור קולביץ

4X400 מ'

חי כהן, יורי שפסאי, אדם יעקובי, אור כלב וערן סיבוני

 

נשים

מקצוע

אתלטיות

100 מ'

דיאנה ויסמן, דניאל פולסטר ונעה מאור

200 מ'

דיאנה ויסמן, ג'ומעאן ג'וברן ונועה ברליאה

400 מ'

דריה לוקשין, ג'ומעאן ג'וברן וכריסטינה ואניושב

800 מ'

נרי גטרידה ושקד ליבוביץ'

1500 מ'

שקד ליבוביץ'

5000 מ'

אלה פינוס ואורטל רייכלין

100 מ' משוכות

אלינה דרוזדוב, מאיה אביעזר ונועה לוי

400 מ' משוכות

דריה לוקשין, כריסטינה ואניושב ונועה לוי

קפיצה לגובה

ירדן דליהו, דניאל פרנקל ודינה מז'ידוב

קפיצה במוט

נעמה ברנשטיין, נועה טולדו ואולגה דוגדקו-ברונשטיין

קפיצה לרוחק

יפעת זליקוביץ', דניאל פולסטר ואמינה מסעוד

קפיצה משולשת

נועה לוי, ים חנניה וגלינה רזניק

הדיפת כדור ברזל

אסטל ולאנו, אנסטסיה מוצ'קייב וענבל כהן

יידוי פטיש

מרגריטה בלוב, יבגניה זבולוטני ואלונה וולודין

זריקת דיסקוס

אסטל ולאנו, אנסטסיה מוצ'קייב וענבל כהן

הטלת כידון

מרגריטה דורוז'ון ונעה מאור

4X100 מ'

דיאנה ויסמן, דניאל פולסטר, נעה מאור, נועה ברליאה ולורל גרינהולץ

4X400 מ'

דריה לוקשין, כריסטינה ואניושב, תהליל מסארווה, נרי גטרידה וג'ומעאן ג'וברן

 

משלחת האתלטיקה הישראלית לתחרויות הנוער

נערים

מקצוע

אתלטים

100 מ'

גל ארד, הראל פרץ ומשה בר-ששת

200 מ'

גל ארד, דניאל בויאנז'ו ועומרי שיף

400 מ'

רון אזולאי, גל דאון ומוחמד אבו-ענזה

800 מ'

אלון אברג'ל, אשטו מוצ'ה ויהונתן כרמין

1500 מ'

אשטו מוצ'ה ואשטו וורקו

3000 מ'

אשטו וורקו, יהונתן חיים ואדיס ביטאו

110 מ' משוכות

דניאל בויאנז'ו, קובי פליבה וליעד חזות

קפיצה לגובה

יובל פוגל, ניתאי קולדובסקי ואריאל אטיאס

קפיצה במוט

רועי קסטנבאום, עמל חסנוב ועילאי מדמון

קפיצה לרוחק

אריאל אטיאס, אורי ארנון ופריאל רדה

קפיצה משולשת

שלו כהן, ליעד חזות ואורי ארנון

הדיפת כדור ברזל

אריאל אטיאס, דניס בלומיטצב ונדב אוקסנברג

זריקת דיסקוס

אריאל אטיאס, דמיטרי סמירנוב ודניס בלומיטצב

הטלת כידון

נדב אוקסנברג, אריאל אטיאס ומקסים גרישין

4X100 מ'

גל ארד, אריאל אטיאס, הראל פרץ, משה בר-ששת ויהונתן ישוק

4X400 מ'

רון אזולאי, עומרי שיף, גל דאון, מוחמד אבו-ענזה, קובי פליבה ודניאל בויאנז'ו

 

נערות

מקצוע

אתלטיות

100 מ'

ניצן לוי, לורל גרינהולץ ונעמה גלאם

200 מ'

ניצן לוי, לורל גרינהולץ ואילנה דורפמן

400 מ'

ילנה מנוסוב, שיר כלפון ונועה יעיש

800 מ'

שקד ליבוביץ', נועה יעיש ושירה דגן

1500 מ'

שקד ליבוביץ', ליאור קרמר ונועה יעיש

3000 מ'

ליאור קרמר, ברטוקן טסרה ודינה מאיה קאווה

100 מ' משוכות

אלה קליין, מיה להיס ושני משולם

קפיצה לגובה

דינה מז'ידוב, ורוניקה צ'יינוב ורוני סולומון

קפיצה במוט

מיכל טוקר, אלה קליין וזואי קציר

קפיצה לרוחק

עדן פינקלשטיין, אנג'ליקה מיטין ושי פרץ

קפיצה משולשת

אנג'ליקה מיטין, עדן פינקלשטיין ושי פרץ

הדיפת כדור ברזל

שי חן לוי, אלה קליין ושירי חובב

זריקת דיסקוס

לייה גיא, ניקול טינטול ושי חן לוי

הטלת כידון

ברקת דרהי, נטע שליט ושרון אלמוג

4X100 מ'

לורל גרינהולץ, ניצן לוי, נעמה גלאם, נעמה ספינדל, אילנה דורפמן ורעות כהן

4X400 מ'

ילנה מנוסוב, ניצן לוי, שיר כלפון, נועה יעיש, אילנה דורפמן ונועם קנר

 

יש לציין כי בימים שמתקיימות תחרויות האתלטיקה במכבייה, מתקיימות במקביל שתי תחרויות בין-לאומיות גדולות – אליפות העולם לקדטים בקניה, בה ישתתפו ארבעה נציגים מישראל, ואליפות אירופה מתחת לגיל 23, בה ישתתפו 8 אתלטים ישראליים שמסיבה זו לא ישתתפו במשחקי המכבייה.

 

לוח זמנים לתחרויות האתלטיקה במכבייה