רשימת תחרויות

שנה:
תחרותמקום-האירועתאריךהצג מקצועות
תחרות הקולדובסהדר-יוסף18/07/2017הצג מקצועות
20th Maccabiah Games Juniorירושלים13/07/2017הצג מקצועות
20th Maccabiah Games Openירושלים13/07/2017הצג מקצועות
20th Maccabiah Games Openירושלים12/07/2017הצג מקצועות
20th Maccabiah Games Juniorירושלים12/07/2017הצג מקצועות
20th Maccabiah Games Openירושלים11/07/2017הצג מקצועות
20th Maccabiah Games Juniorירושלים11/07/2017הצג מקצועות
20th Maccabiah Games Openירושלים10/07/2017הצג מקצועות
אליפות ישראל ה-81הדר יוסף05/07/2017הצג מקצועות
אליפות ישראל ה-81הדר יוסף04/07/2017הצג מקצועות
מוקדמות אליפות ישראל ה-81הדר יוסף02/07/2017הצג מקצועות
הזמנההדר יוסף29/06/2017הצג מקצועות
הזמנהחיפה26/06/2017הצג מקצועות
אליפות אירופה לאומותהדר-יוסף25/06/2017הצג מקצועות
אליפות אירופה לאומותהדר-יוסף24/06/2017הצג מקצועות
הזמנהכפר סבא19/06/2017הצג מקצועות
הזמנהראשון לציון18/06/2017הצג מקצועות
ישראל ג'אמפראשון לציון15/06/2017הצג מקצועות
אליפות ישראל לותיקים ב-3000 מ'ראשון לציון15/06/2017הצג מקצועות
הזמנהקרית גת13/06/2017הצג מקצועות
גראן-פרי נעוריםנעורים12/06/2017הצג מקצועות
מרוץ סיום העונהפארק הרצליה09/06/2017הצג מקצועות
הזמנההדר יוסף08/06/2017הצג מקצועות
אליפות ישראל לקדטיםהדר-יוסף08/06/2017הצג מקצועות
אליפות ישראל לנוערהדר-יוסף08/06/2017הצג מקצועות
חצי מרתון מירוץ הנחלפארק הירקון08/06/2017הצג מקצועות
אליפות ישראל לקדטיםהדר-יוסף07/06/2017הצג מקצועות
אליפות ישראל לנוערהדר-יוסף07/06/2017הצג מקצועות
הזמנה מכבי ת"אהדר יוסף05/06/2017הצג מקצועות
הזמנה ק. גתק. גת04/06/2017הצג מקצועות
אליפות אס"א אתלטיקהחיפה04/06/2017הצג מקצועות
אליפות הפועל ע"ש יריב אורן ז"להדר יוסף03/06/2017הצג מקצועות
אליפות ישראל לותיקיםהדר יוסף01/06/2017הצג מקצועות
אליפות ישראל ב-5000 מ' נשיםהדר יוסף01/06/2017הצג מקצועות
הזמנההדר יוסף01/06/2017הצג מקצועות
אליפות ישראל לילדים 13 - קפיצה במוטראשון לציון25/05/2017הצג מקצועות
אליפות ישראל לילדים גילאי 11ראשון לציון25/05/2017הצג מקצועות
אליפות ישראל לילדים גילאי 15ראשון לציון25/05/2017הצג מקצועות
אליפות ישראל לילדים גילאי 15ראשון לציון24/05/2017הצג מקצועות
אליפות ישראל לילדים גילאי 13ראשון לציון24/05/2017הצג מקצועות
הזמנה סינגלובסקיבי"ס סינגלובסקי23/05/2017הצג מקצועות
הזמנה הדסה נעוריםהדסה נעורים22/05/2017הצג מקצועות
ליגה בינאגודתית - מחזור ג'הדר יוסף20/05/2017הצג מקצועות
הזמנההדסה נעורים18/05/2017הצג מקצועות
מרוץ הלילה קרית גתקרית גת18/05/2017הצג מקצועות
הזמנה מכבי תל אביבהדר יוסף15/05/2017הצג מקצועות
תחרות בינארצית לנוערלוצק, אוקראינה13/05/2017הצג מקצועות
תחרות הזמנה בינארצית לנוערלוצק, אוקראינה13/05/2017הצג מקצועות
אליפות ישראל בריצת הריםמשגב12/05/2017הצג מקצועות
יום האתלטיקה הבינלאומי ה-22 ילדים 15הדר יוסף11/05/2017הצג מקצועות
הזמנההדר יוסף11/05/2017הצג מקצועות
אליפות ישראל ב-3000 מכשוליםהדר יוסף11/05/2017הצג מקצועות
יום האתלטיקה הבינלאומי ה-22 קדטיםהדר יוסף11/05/2017הצג מקצועות
הזמנהקרית גת09/05/2017הצג מקצועות
גמר ארצי בתי ספרהדר יוסף08/05/2017הצג מקצועות
Oxy InvitationalCalifornia06/05/2017הצג מקצועות
ליגה בינאגודתית - מחזור ב'הדר יוסף06/05/2017הצג מקצועות
Lone Star Conference ChampionshipTexas06/05/2017הצג מקצועות
Lone Star Conference ChampionshipTexas05/05/2017הצג מקצועות
מרוץ התבורתבור05/05/2017הצג מקצועות
הזמנהנצרת04/05/2017הצג מקצועות
הזמנהקרית גת03/05/2017הצג מקצועות
מרוץ הרצליההרצליה29/04/2017הצג מקצועות
ליגה בינאגודתית - מחזור א'הדר יוסף29/04/2017הצג מקצועות
הזמנהכפר סבא27/04/2017הצג מקצועות
הזמנהבאר שבע27/04/2017הצג מקצועות
הזמנההדסה נעורים27/04/2017הצג מקצועות
הזמנההדר יוסף26/04/2017הצג מקצועות
ליגת קדטים - מחזור ד'הדר יוסף25/04/2017הצג מקצועות
הזמנהנצרת25/04/2017הצג מקצועות
ליגת נוער - מחזור ג'הדר יוסף25/04/2017הצג מקצועות
Zurich MarathonZurich24/04/2017הצג מקצועות
Vienna Marathon 2017Vienna23/04/2017הצג מקצועות
פסטיבל מוטהדר יוסף22/04/2017הצג מקצועות
אליפות ישראל ב-10,000 מ'הדר-יוסף20/04/2017הצג מקצועות
אליפות ישראל לותיקים ב-10,000 מ'הדר יוסף20/04/2017הצג מקצועות
Israel Para Athletics Championshipהדר יוסף19/04/2017הצג מקצועות
הזמנהנצרת18/04/2017הצג מקצועות
מפעל אידלסון ואליפות מכבי ישראלהדר יוסף15/04/2017הצג מקצועות
NN Marathon RotterdamRotterdam09/04/2017הצג מקצועות
Roads to Rhodes MarathonRhodes09/04/2017הצג מקצועות
Hilltopper RelaysKentuvky08/04/2017הצג מקצועות
Hurricane Alumni invitationalMiami08/04/2017הצג מקצועות
מרוץ מזכרת בתיהמזכרת בתיה07/04/2017הצג מקצועות
הזמנהנצרת06/04/2017הצג מקצועות
הזמנהראשון לציון06/04/2017הצג מקצועות
אליפות ישראל בקרב 10 - גבריםהדר-יוסף02/04/2017הצג מקצועות
Berlin HalbmarathonBerlin02/04/2017הצג מקצועות
הזמנההדר יוסף02/04/2017הצג מקצועות
אליפות ישראל בקרב 10 - קדטיםהדר-יוסף02/04/2017הצג מקצועות
אליפות ישראל בקרב 7 - קדטיותהדר-יוסף02/04/2017הצג מקצועות
אליפות ישראל בקרב 10 - נעריםהדר-יוסף02/04/2017הצג מקצועות
אליפות ישראל בקרב 7 - נשיםהדר -יוסף02/04/2017הצג מקצועות
אליפות ישראל בקרב 7 נערותהדר-יוסף02/04/2017הצג מקצועות
מרוץ לודלוד31/03/2017הצג מקצועות
ליגת קדטים - מחזור ג'הדר-יוסף30/03/2017הצג מקצועות
ליגת נוער - מחזור ב'הדר-יוסף30/03/2017הצג מקצועות
אליפות ישראל לוותיקים ב - 5,000 מ'הדר-יוסף30/03/2017הצג מקצועות
אליפות ב"ש אזוריתב"ש29/03/2017הצג מקצועות
הזמנה ט-יב'הדסה נעורים29/03/2017הצג מקצועות
הזמנההדר יוסף28/03/2017הצג מקצועות
ליגת מרכזי מצוינות ילדים 15 - מחזור ה'הדר יוסף27/03/2017הצג מקצועות
ליגת מרכזי מצוינות ילדים 13 - מחזור ה'הדר-יוסף27/03/2017הצג מקצועות
גביע זריקות נוערהדסה נעורים26/03/2017הצג מקצועות
גביע זריקות בוגריםהדסה נעורים26/03/2017הצג מקצועות
גביע זריקות קדטיםהדסה נעורים26/03/2017הצג מקצועות
ליגת נוער - מחזור א'הדר-יוסף23/03/2017הצג מקצועות
ליגת קדטים - מחזור ב'הדר-יוסף23/03/2017הצג מקצועות
ליגת משנה תלמידים טחיפה22/03/2017הצג מקצועות
ליגת משנה ז-חחיפה22/03/2017הצג מקצועות
ליגת מועדונים ז-חהדר-יוסף20/03/2017הצג מקצועות
ליגת מועדונים טהדר יוסף20/03/2017הצג מקצועות
OPAP Limassol MarathonLimassol19/03/2017הצג מקצועות
ליגת צפון תלמידים טבית ירח19/03/2017הצג מקצועות
ליגת צפון תלמידים ז-חבית ירח19/03/2017הצג מקצועות
מרתון ירושליםירושלים17/03/2017הצג מקצועות
גמר ליגת משנה דרוםהדר יוסף16/03/2017הצג מקצועות
הזמנה ק.גתק. גת15/03/2017הצג מקצועות
מרתון קפריסיןקפריסין14/03/2017הצג מקצועות
ליגת מרכזי מצוינות ילדים 13 - מחזור ד'הדר-יוסף14/03/2017הצג מקצועות
ליגת מרכזי מצוינות ילדים 15 - מחזור ד'הדר-יוסף14/03/2017הצג מקצועות
הזמנה ראשל"צ - פוריםראשון לציון12/03/2017הצג מקצועות
Zurich Marto De BarcelonaZurich12/03/2017הצג מקצועות
ליגת משנה מחוז צפון מחזור ה ז-חחיפה07/03/2017הצג מקצועות
ליגת משנה מחוז צפון מחזור ה -ט'מחוז חיפה07/03/2017הצג מקצועות
גמר ארצי ביה"ס יא-יבהדר יוסף06/03/2017הצג מקצועות
אליפות אירופה באולמותבלגרד04/03/2017הצג מקצועות
מירוץ גליל עליון 2017גליל עליון03/03/2017הצג מקצועות
הזמנה נעוריםנעורים02/03/2017הצג מקצועות
ליגת על מח' 4 תלמידים טהדר יוסף27/02/2017הצג מקצועות
ליגת על מחזור 4 תלמידים ז-חהדר יוסף27/02/2017הצג מקצועות
אליפות מדינות הבלקןבלגרד25/02/2017הצג מקצועות
מרתון סמסונג תל-אביבתל אביב24/02/2017הצג מקצועות
הזמנהראשל"צ23/02/2017הצג מקצועות
ביה"ס תיכונים ISFהדר יוסף20/02/2017הצג מקצועות
הזמנה ירושליםבית ספר קשת19/02/2017הצג מקצועות
אליפות ישראל במרוצי שדה ה-56פארק גני יהושע17/02/2017הצג מקצועות
הזמנההדר-יוסף11/02/2017הצג מקצועות
גביע החורףהדר-יוסף11/02/2017הצג מקצועות
הזמנה - עמק חפרהדסה נעורים09/02/2017הצג מקצועות
הזמנה - אורן השרוןהדר-יוסף07/02/2017הצג מקצועות
ליגת מרכזי מצוינות 13 - מחזור ב'הדר-יוסף06/02/2017הצג מקצועות
ליגת מרכזי מצוינות 15 - מחזור ב'הדר-יוסף06/02/2017הצג מקצועות
הזמנה - קפיצה במוט מכבי ת"אהדר-יוסף06/02/2017הצג מקצועות
אליפות דרום גרמניהפרנקפורט,גרמניה04/02/2017הצג מקצועות
מרוץ ראשון לציוןראשון לציון03/02/2017הצג מקצועות
אליפות ישראל ב - 15 ק"מראשון לציון03/02/2017הצג מקצועות
תחרות הזמנה ב"שב"ש02/02/2017הצג מקצועות
ליגה משנה צפוני מחזור 3 - ז' ח'הדר-יוסף01/02/2017הצג מקצועות
הזמנה - מכבי ת"אהדר-יוסף01/02/2017הצג מקצועות
ליגת משנה צפוני מחזור 3 - ט'הדר-יוסף01/02/2017הצג מקצועות
אליפות הסטודנטים בגרמניהקלן, גרמניה01/02/2017הצג מקצועות
ליגת על מועדונים- מחזור 3 טהדר יוסף30/01/2017הצג מקצועות
ליגת על מועדונים- מחזור 3 ז-חהדר יוסף30/01/2017הצג מקצועות
הזמנהקריית גת30/01/2017הצג מקצועות
הזמנהאצטדיון ראשל"צ29/01/2017הצג מקצועות
Gladstein FieldhouseIndiana University28/01/2017הצג מקצועות
world mastersSwitzerland28/01/2017הצג מקצועות
Arkansas State InvitationalArkansas University27/01/2017הצג מקצועות
ליגת מרכזי מצוינות 15 - מחזור א'הדר-יוסף22/01/2017הצג מקצועות
ליגת מרכזי מצוינות 13 - מחזור א'הדר-יוסף22/01/2017הצג מקצועות
הזמנה לידר י"םי"ם- קשת18/01/2017הצג מקצועות
אליפות ארצית לבתי ספר ISFעמק המעיינות17/01/2017הצג מקצועות
הזמנהראשל"צ16/01/2017הצג מקצועות
הזמנהב"ש15/01/2017הצג מקצועות
תח רות קפיצה במוטוינגייט13/01/2017הצג מקצועות
הזמנהקצרין13/01/2017הצג מקצועות
ליגת משנה מחוז חיפה מחזור א'- ט'נוה שאנן12/01/2017הצג מקצועות
ליגת משנה מחוז חיפה מחזור א'- ז-חנווה שאנן12/01/2017הצג מקצועות
ליגת משנה מחוז צפון מחזור א' - כיתות טנוה שאנן10/01/2017הצג מקצועות
ליגת משנה מחוז צפון מחזור א' - כיתות ז-חנוה שאנן10/01/2017הצג מקצועות
ליגת על מועדונים תלמידים ז'-ח' - מחזור א'הדר יוסף09/01/2017הצג מקצועות
ליגת על מועדונים תלמידים ט' - מחזור א'הדר-יוסף09/01/2017הצג מקצועות
ליגת משנה מחוז דרום מחזור ב- כיתות ט'הדר יוסף08/01/2017הצג מקצועות
יגת משנה מחוז דרום מחזור ב- כיתות ז-חהדר יוסף08/01/2017הצג מקצועות
מרתון טבריהטבריה06/01/2017הצג מקצועות
הזמנהראשל"צ05/01/2017הצג מקצועות
הזמנהב"ש05/01/2017הצג מקצועות
הזמנהחיפה05/01/2017הצג מקצועות
אליפות ישראל בקרב 7 נערותהדר-יוסף02/01/2017הצג מקצועות