רשימת תחרויות

שנה:
תחרותמקום-האירועתאריךהצג מקצועות
אליפות ישראל לותיקים ב-3000 מ'הדר יוסף15/06/2017הצג מקצועות
ליגה בינאגודתית - מחזור ג'הדר יוסף20/05/2017הצג מקצועות
יום האתלטיקה הבינלאומי ה-22 קדטיםהדר יוסף11/05/2017הצג מקצועות
יום האתלטיקה הבינלאומי ה-22 ילדים 15הדר יוסף11/05/2017הצג מקצועות
אליפות ישראל ב-3000 מכשוליםהדר יוסף11/05/2017הצג מקצועות
אליפות ישראל לוותיקים ב-3,000 מ'הדר-יוסף11/05/2017הצג מקצועות
ליגה בינאגודתית - מחזור ב'הדר יוסף06/05/2017הצג מקצועות
ליגה בינאגודתית - מחזור א'הדר יוסף29/04/2017הצג מקצועות
הזמנההדר יוסף26/04/2017הצג מקצועות
ליגת קדטים - מחזור ד'הדר יוסף25/04/2017הצג מקצועות
ליגת נוער - מחזור ג'הדר יוסף25/04/2017הצג מקצועות
פסטיבל מוטהדר יוסף22/04/2017הצג מקצועות
אליפות ישראל ב-10,000 מ'הדר-יוסף20/04/2017הצג מקצועות
אליפות ישראל לותיקים ב-10,000 מ'הדר יוסף20/04/2017הצג מקצועות
Israel Para Athletics Championshipהדר יוסף19/04/2017הצג מקצועות
מפעל אידלסון ואליפות מכבי ישראלהדר יוסף15/04/2017הצג מקצועות
Hilltopper RelaysKentuvky08/04/2017הצג מקצועות
Hurricane Alumni invitationalMiami08/04/2017הצג מקצועות
הזמנהראשון לציון06/04/2017הצג מקצועות
הזמנהנצרת06/04/2017הצג מקצועות
אליפות ישראל בקרב 10 - קדטיםהדר-יוסף02/04/2017הצג מקצועות
אליפות ישראל בקרב 7 נערותהדר-יוסף02/04/2017הצג מקצועות
אליפות ישראל בקרב 10 - נעריםהדר-יוסף02/04/2017הצג מקצועות
הזמנההדר יוסף02/04/2017הצג מקצועות
אליפות ישראל בקרב 7 - נשיםהדר -יוסף02/04/2017הצג מקצועות
אליפות ישראל בקרב 10 - גבריםהדר-יוסף02/04/2017הצג מקצועות
אליפות ישראל בקרב 7 - קדטיותהדר-יוסף02/04/2017הצג מקצועות
מרוץ לודלוד31/03/2017הצג מקצועות
ליגת קדטים - מחזור ג'הדר-יוסף30/03/2017הצג מקצועות
ליגת נוער - מחזור ב'הדר-יוסף30/03/2017הצג מקצועות
אליפות ישראל לוותיקים ב - 5,000 מ'הדר-יוסף30/03/2017הצג מקצועות
הזמנה ט-יב'הדסה נעורים29/03/2017הצג מקצועות
אליפות ב"ש אזוריתב"ש29/03/2017הצג מקצועות
הזמנההדר יוסף28/03/2017הצג מקצועות
ליגת מרכזי מצוינות ילדים 13 - מחזור ה'הדר-יוסף27/03/2017הצג מקצועות
ליגת מרכזי מצוינות ילדים 15 - מחזור ה'הדר יוסף27/03/2017הצג מקצועות
גביע זריקות בוגריםהדסה נעורים26/03/2017הצג מקצועות
גביע זריקות קדטיםהדסה נעורים26/03/2017הצג מקצועות
גביע זריקות נוערהדסה נעורים26/03/2017הצג מקצועות
ליגת קדטים - מחזור ב'הדר-יוסף23/03/2017הצג מקצועות
ליגת נוער - מחזור א'הדר-יוסף23/03/2017הצג מקצועות
ליגת משנה ז-חחיפה22/03/2017הצג מקצועות
ליגת משנה תלמידים טחיפה22/03/2017הצג מקצועות
ליגת מועדונים טהדר יוסף20/03/2017הצג מקצועות
ליגת מועדונים ז-חהדר-יוסף20/03/2017הצג מקצועות
ליגת צפון תלמידים ז-חבית ירח19/03/2017הצג מקצועות
ליגת צפון תלמידים טבית ירח19/03/2017הצג מקצועות
מרתון ירושליםירושלים17/03/2017הצג מקצועות
גמר ליגת משנה דרוםהדר יוסף16/03/2017הצג מקצועות
הזמנה ק.גתק. גת15/03/2017הצג מקצועות
ליגת מרכזי מצוינות ילדים 13 - מחזור ד'הדר-יוסף14/03/2017הצג מקצועות
מרתון קפריסיןקפריסין14/03/2017הצג מקצועות
ליגת מרכזי מצוינות ילדים 15 - מחזור ד'הדר-יוסף14/03/2017הצג מקצועות
הזמנה ראשל"צ - פוריםראשון לציון12/03/2017הצג מקצועות
ליגת משנה מחוז צפון מחזור החיפה07/03/2017הצג מקצועות
גמר ארצי ביה"ס יא-יבהדר יוסף06/03/2017הצג מקצועות
אליפות אירופה באולמותבלגרד04/03/2017הצג מקצועות
מירוץ גליל עליון 2017גליל עליון03/03/2017הצג מקצועות
הזמנה נעוריםנעורים02/03/2017הצג מקצועות
ליגת על מחזור 4 תלמידים ז-חהדר יוסף27/02/2017הצג מקצועות
ליגת על מח' 4 תלמידים טהדר יוסף27/02/2017הצג מקצועות
אליפות מדינות הבלקןבלגרד25/02/2017הצג מקצועות
מרתון סמסונג תל-אביבתל אביב24/02/2017הצג מקצועות
הזמנהראשל"צ23/02/2017הצג מקצועות
ביה"ס תיכונים ISFהדר יוסף20/02/2017הצג מקצועות
הזמנה ירושליםבית ספר קשת19/02/2017הצג מקצועות
אליפות ישראל במרוצי שדה ה-56פארק גני יהושע17/02/2017הצג מקצועות
הזמנההדר-יוסף11/02/2017הצג מקצועות
גביע החורףהדר-יוסף11/02/2017הצג מקצועות
הזמנה - עמק חפרהדסה נעורים09/02/2017הצג מקצועות
הזמנה - אורן השרוןהדר-יוסף07/02/2017הצג מקצועות
ליגת מרכזי מצוינות 15 - מחזור ב'הדר-יוסף06/02/2017הצג מקצועות
הזמנה - קפיצה במוט מכבי ת"אהדר-יוסף06/02/2017הצג מקצועות
ליגת מרכזי מצוינות 13 - מחזור ב'הדר-יוסף06/02/2017הצג מקצועות
אליפות דרום גרמניהפרנקפורט,גרמניה04/02/2017הצג מקצועות
אליפות ישראל ב - 15 ק"מראשון לציון03/02/2017הצג מקצועות
מרוץ ראשון לציוןראשון לציון03/02/2017הצג מקצועות
תחרות הזמנה ב"שב"ש02/02/2017הצג מקצועות
אליפות הסטודנטים בגרמניהקלן, גרמניה01/02/2017הצג מקצועות
ליגה משנה צפוני מחזור 3 - ז' ח'הדר-יוסף01/02/2017הצג מקצועות
הזמנה - מכבי ת"אהדר-יוסף01/02/2017הצג מקצועות
ליגת משנה צפוני מחזור 3 - ט'הדר-יוסף01/02/2017הצג מקצועות
ליגת על מועדונים- מחזור 3 טהדר יוסף30/01/2017הצג מקצועות
ליגת על מועדונים- מחזור 3 ז-חהדר יוסף30/01/2017הצג מקצועות
הזמנהקריית גת30/01/2017הצג מקצועות
הזמנהאצטדיון ראשל"צ29/01/2017הצג מקצועות
world mastersSwitzerland28/01/2017הצג מקצועות
Gladstein FieldhouseIndiana University28/01/2017הצג מקצועות
Arkansas State InvitationalArkansas University27/01/2017הצג מקצועות
ליגת מרכזי מצוינות 13 - מחזור א'הדר-יוסף22/01/2017הצג מקצועות
ליגת מרכזי מצוינות 15 - מחזור א'הדר-יוסף22/01/2017הצג מקצועות
הזמנה לידר י"םי"ם- קשת18/01/2017הצג מקצועות
אליפות ארצית לבתי ספר ISFעמק המעיינות17/01/2017הצג מקצועות
הזמנהראשל"צ16/01/2017הצג מקצועות
הזמנהב"ש15/01/2017הצג מקצועות
תח רות קפיצה במוטוינגייט13/01/2017הצג מקצועות
הזמנהקצרין13/01/2017הצג מקצועות
ליגת משנה מחוז חיפה מחזור א'נוה שאנן12/01/2017הצג מקצועות
ליגת משנה מחוז צפון מחזור א' - כיתות ז-חנוה שאנן10/01/2017הצג מקצועות
ליגת משנה מחוז צפון מחזור א' - כיתות טנוה שאנן10/01/2017הצג מקצועות
ליגת על מועדונים תלמידים ז'-ח' - מחזור א'הדר יוסף09/01/2017הצג מקצועות
ליגת על מועדונים תלמידים ט' - מחזור א'הדר-יוסף09/01/2017הצג מקצועות
יגת משנה מחוז דרום מחזור ב- כיתות ז-חהדר יוסף08/01/2017הצג מקצועות
ליגת משנה מחוז דרום מחזור ב- כיתות ט'הדר יוסף08/01/2017הצג מקצועות
מרתון טבריהטבריה06/01/2017הצג מקצועות
הזמנהראשל"צ05/01/2017הצג מקצועות
הזמנהב"ש05/01/2017הצג מקצועות
הזמנהחיפה05/01/2017הצג מקצועות
אליפות ישראל בקרב 7 נערותהדר-יוסף02/01/2017הצג מקצועות